Projekt Korsband


Certifierade i knärehabilitering

Datum Namn Email Klinik
2019-11-15 Erik Musslinder musslinder@gmail.com
2019-11-15 Andreas Olsson andreas@sportrehab.se Sportrehab, Göteborg
2019-11-15 Daniel Broman daniel@sportrehab.se Sportrehab, Göteborg
2019-11-15 Malin Israelsson malin.israelsson@rjl.se Vårdcentralen Aroma, Vetlanda
2019-11-15 Linda Ax Linderoth linjoh54@hotmail.com Karlskrona rehabcenter, Karlskrona
2019-11-15 Rebecca Simonson rebecca@sportrehab.se Sportrehab, Göteborg
2019-11-15 Jonathan Harley jonathan@sportrehab.se Sportrehab, Göteborg
2019-11-15 Sara Sjöström sara.sjostrom@vgregion.se Sörhaga Rehabmottagning Alingsås Lasarett
2019-11-15 Catharina Rådemar catharina@fysrehab.se Fysrehab Lidköping
2019-11-15 Markus Sundberg markus@fysrehab.se Fysrehab Lidköping
2019-11-15 Sofia Vederbrand sofia@fysrehab.se Fysrehab Lidköping
2019-11-15 Saga Hjalmarsson saga.hjalmarsson@vgregion.se Närhälsan Tidaholm
2019-11-15 Linnéa Gustavsson linnea@sportrehab.se Sportrehab, Göteborg
2019-11-15 Susanne Beischer susanne@sportrehab.se Sportrehab, Göteborg
2019-11-15 Eric Hamrin Senorski eric@sportrehab.se Sportrehab, Göteborg
2019-11-15 Maja Stigert maja@sportrehab.se Sportrehab, Göteborg
2019-11-15 Farshad Ashnai farshad@sportrehab.se Sportrehab, Göteborg




Projektansvarig: Professor Roland Thomeé | Adress till testenheterna: Karta | Kontakt: 0723-227220